O nas

anna_03Anna M. Piaseczna

Jestem pedagogiem, terapeutą,  i certyfikowanym coachem w trakcie procesu akredytacji ICC. Jestem właścicielką  CTiR Free Mind of Child  w którym co dzień prowadzę konsultacje indywidualne i coaching dla rodziców szukających wsparcia w momentach trudności i niepewności wychowawczych oraz terapie i zajęcia edukacyjne dla dzieci.

Współzałożycielka MindArchitects, w którym jako trener i terapeuta wpieram osoby dorosłe na ich drodze do samorozwoju. Wykorzystuję własny potencjał, łącząc obie działalności, pomagając kobietom wejść na właściwą ścieżkę w ich życiu oraz wspieram je w realizacji marzeń. Prowadzi warsztaty „Przedsiębiorcza mama. Jak wychować dziecko w biznesie?”.

Uważam, że biznes rozwija się w parze z własnościelem i pasją. Zapraszam cię do wspólnej podróży ku pełnego pasji i inspiracji twojego życia.

Kontakt: anna@mindarchitects.eu

 


justynaJustyna Herman

Jestem pedagogiem i trenerem. To praca nad własnym rozwojem oraz szkolenia inspirowały mnie, pomagały rozwijać moje zdolności i wzbudziły wiarę w to, że moje możliwości zależą tylko ode mnie.

Postanowiłam przekazać tę wiedzę, na warsztatach oraz zapoczątkowałam Śniadania Biznesowe MindArchitects.

Kontakt: justyna@mindarchitects.eu